Jak prowadzić Instagram w 2023 roku?

Czy wiesz, że Instagram może być miejscem gdzie zdobędziesz bardzo dużo nowych klientek? W dzisiejszych czasach, to totalny MUST HAVE. Samo prowadzenie go, jednak nie jest gwarancją sukcesu. Istnieją pewne warunki, które musisz spełnić by platforma była dla Ciebie przydatna.

Obejrzyj zapis z live z Iwoną Kaczyńską, w którym rozmawiamy o tym:

  • jakie są najnowsze trendy na Instagramie?
  • jak prawidłowo przygotować profil na IG?
  • jak prowadzić konto ciekawie i angażować odbiorców?

Uzyskasz wiele porad i tipów, które możesz wdrożyć od razu!

“Dawno nie widziałam tak wartościowego live o Instagramie w branży beauty”

– jedna z uczestniczek –

Zatem weź kartkę, długopis i notuj swoje spostrzeżenia, a potem wdrażaj je do swojego Instagrama!

IWONA KACZYŃSKA – marketingowiec i social media manager z wieloletnim stażem. Wspiera działania firm i marek osobistych na Instagramie poprzez prowadzenie profili, doradztwo oraz szkolenia indywidualne i grupowe. Współpracowała m.in. z Erą Nowych Kobiet Joanny Przetakiewicz!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Mnie

Ola Głuch

Jestem założycielką Hello Beauty Makeup Room & Academy, gdzie zajmuję się szkoleniem początkujących wizażystów. Przeszkoliłam już ponad 400 kursantek i kursantów. Część z nich z powodzeniem prowadzi swoje własne makijażowe biznesy. Moją misją jest, oprócz nauki technik makijażu, przekazywanie wiedzy z zakresu #makeupmarketingu tak, by moi kursanci mogli robić to, co naprawdę kochają!

Od ponad 8 lat, nieprzerwanie współpracuję też z klientkami indywidualnymi, podczas sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych.

Najnowsze